PARTNEŘI:
Copyright © 2012 by "pensionMarketa.cz"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail:
finskou saunu - pro 5 osob, s odpočívárnou a ochlazovacím bazénkem ( potěší v zimě i v létě, saunovací účinky jsou známé k povzbuzení těla a imunitního systému )

ochlazovací vědro
- pro tradiční ochlazení po sauně i parní lázni

parní box -
parní relaxace může dle individuální potřeby trvat 20 až 40 minut a snadno v rámci ní dosáhnete uvolnění dýchacích cest, vyčištění a prokrvení pokožky, jakož i celkové regenerace organismu

Hot Tube
  - vyhřívanou jacuzzi s hydroterapií pro 5 až 6 osob s teplotou 38 °C jak v létě tak v zimě (
oceníte po lyžování, túře či cyklovýletu stejně tak jako maximální odpočinkový a relaxační požitek po krásném dni )

masáže -
sportovní či relaxační si užijete v pohodlí pokoje
( našim klientům nabízíme masáže profesionálním masérem přímo ve Vašem pokoji! )

letní venkovní bazén
- vyhřívaný bazén o velikosti 8 x 6 m a hloubkou pouze 60 cm, toboganem a skluzavkou bude ideální pro celodenní radovánky, které ocení malí i velcí

Aquazorbing - chůze po vodě - s vodní koulí si užijete spoustu zábavy vy i přihlížející. Water ball má průměr 2 m, takže je vhodný jak pro děti tak dospělé. Jakmile tedy vlezete do koule a ta je naplněna vzduchem, můžete začít běhat po vodě.

Dále pro Vás a Vaše ratolesti můžeme zajistit privátní koupání v krytém bazénu v blízkosti pensionu, relaxační koupání v pivních lázních, fitness, vstup do privátní solné jeskyně nebo můžete třeba vyzkoušet rybičky Garra Rufa
( Garra rufa se živí odumřelými buňkami kůže, a tím pomáhají k její regeneraci ).
Pension Markéta není jen běžným ubytováním s komfortními službami, které jsou samozřejmou součástí pro ubytované. Pension Markéta je především tím, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s dětmi, přáteli, rodinou či jen v páru. Anebo klidně se svým sportovním klubem, firmou či spolužáky ze školy.

Dopřejte si proto příjemnou dovolenou pro regeneraci duše i těla, maximální klid daný polohou pensionu, který je sice v blízkosti všech služeb Harrachova, zároveň však nabízí jedinečné soukromí díky umístění v klidné zóně. Krásný a uklidňující výhled na Čertovu horu a okolní kopce jen může doladit pohodu pensionu. Sauna, bazén, společenská místnost nebo slunné balkóny zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu.Harrachov je totiž proslulý velmi čistým a zdravým vzduchem, který má blahodárné účinky na mysl, na duši i na tělo.
K úspěšné dovolené patří také příležitost k relaxaci.V pensionu Markéta si můžete dokonale odpočinout. Nabízíme několik relaxačních a odpočinkových možností:
Pension Markéta vám kromě ubytování v Harrachově nabízí také mnoho služeb pro zpříjemnění pobytu, nabízíme několik relaxačních, odpočinkových či sportovních možností, stravování, dětský koutek, velkou zahradu, ... .
Relax  &  Wellness
Grilujeme, pečeme, opékáme - rádi pro Vás uspořádáme večerní grilování mas, hamburgrů, pečení selátka či uzení kýty, nebo třeba jen opékání buřtů. Připravíme pro Vás večerní raut u ohně jak v létě tak v zimě.
U pensionu se také nachází venkovní ohniště s možností večerního posezení u otevřeného ohniště nebo venkovního krbu.

WiFi - připojení k internetu přes Wi-Fi je v celém pensionu jak na pokojích, tak ve společných prostorách zdarma.

Úschovna - v zimních měsících je k dispozici lyžárna, v letních je možnost úschovy kol a kočárků.

Parkování - parkování auta pro každý pokoj je přímo u pensionu a prostor je monitorován kamerovým systémem.

Půjčovna - přímo v pensionu Markéta se nachází půjčovna sportovních potřeb. V půjčovně je možné zapůjčit veškeré lyžařské, snowboardové a běžkařské vybavení pro všechny věkové kategorie. V půjčovně Vám také zapůjčíme boby nebo sáně i s dětskou ohrádkou.Pro naše ubytované poskytujeme v půjčovně výrazné slevy na zapůjčení veškerého sportovního vybavení.

Pension Markéta - v areálu pensionu Markéta najdete plno doplňků pro využití volného času jako například petanque, badminton, Slick Line, ...
V přízemí našeho pensionu najdou děti prostornou světlou hernu, která je plná různých hraček, knížěk a her. Dětská herna má televizi pro přehrávání DVD a je propojena prosklenou stěnou se společenskou místností.

Součástí herny je i dětský pracovní koutek, kde Vaše děti mohou rozvijet svoji kreativitu, ať už výrobou lapače snů, papírového indiánského týpí, navlíkáním korálků nebo třeba vybarvováním omalovánek.

zábavu je k dispozici

K pensionu patří také rozsáhlé hřiště s dřevěnými herními prvky a pískovištěm, které leží hned vedle pensionu mimo komunikaci.
Vaše ratolesti můžete tedy třeba jen sledovat s kávičkou či pivečkem v ruce z terasy nebo balkónu.

Toto hřiště se snažíme v případě příznivých klimatických podmínek udržovat a zároveň sněhovými prvky doplňovat i v zimním období.

Součástí hřiště jsou skluzavky, houpačky, prolézačky, kreslící tabule a plno dalších herních prvků. Pro nejmenší je připraveno pískoviště s hračkami.

V areálu pensionu najdou děti, ale i rodiče zajisté pobavení na velké profi trampolíně, která je zde k dispozici.

V zadní části pensionu Markéta se nachází velký venkovní bazén, který je v létě vyhřívaný a vybavený lehátky okolo bazénu. Pro nejmenší je připraven dětský bazének pro jejich letní dovádění.

Pro radovánky s míčem je u pensionu Markéta připravena fotbalová branka a street-basketbalový koš.

V letní sezóně je u pensionu postaveno teepee, které je ideální jak pro dětské radovánky, tak pro večerní romantické posezení v teepee u přírodního ohně.

V zimní sezoně můžete Vaše děti přihlásit do lyžařské školičky, kousek od pensionu, kterou pro Vás rádi zajistíme..
O Vaše děti se budou starat a prvními či druhými lyžařskými krůčky je povedou profesionální instruktoři s licencí APUL.

Veškeré sportovní vybavení jak pro dospělé tak pro děti Vám rádí zapůjčíme u nás na pensionu Markéta v naší půjčovně. Půjčovna disponuje lyžařským, snowboardovým a běžkařským vybavením pro všechny věkové kategorie. Pro odpolední zimní radovánky Vám rádi půjčíme sáňky či boby.
Pro děti
V kuchyňce, která je společná a je přístupná po celou dobu pobytu, máte k dispozici lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, nádobí, talíře, sklenice, dřez a sporák.

Snídaně -
součástí snídaně je pestrá nabídka pro děti, potraviny jsou z kvalitních zdrojů a v nabídce jsou například- džusy, cornflakes, ovoce, šunka, sýry, mléko, jogurty, marmeláda, nutela, apod.

K večeři -
si můžete objednat dětské menu.

Rádi Vám poradíme trasy vhodné pro malé děti ať už pěšky, s kočárkem nebo na kole.

Na nástěnce a v informačním boxu v pensionu Markéta si můžete vzít či prohlédnout letáky, mapy a literaturu, kde najdete mnoho nápadů na výlety a jiné vyžití s dětmi v Harrachově a okolí.
Do pokojů je zdarma po předchozí rezervaci možné objednat:

jídelní židličku
dětskou postýlku
povlečení do dětské postýlky (100,- /pobyt)
Společenské a ostatní zázemí
V přízemí pensionu se nachází společenská místnost, jejíž součástí je bar a zároveň slouží k podávání snídaní a večeří. Společenská místnost v pensionu Markéta je rozdělena do dvou části navzájem od sebe oddělených skleněnou stěnou. V zadní části se nachází dětská herna, v přední jídelna s barem.

Společenská místnost disponuje velkou plazmovou televizí a DVD přehrávačem. Ve společenské místnosti je bar , který je otevřen od 8:00 do 10:00 hodin ráno a od 17:00 do 21:00 hodin večer. V případě zájmu rádi necháme bar otevřený déle.
Pro větší skupiny nabízíme možnost zapůjčení výčepního zařízení pro vlastní řízené pití.

V letních měsících je společenská místnost rozšířena o letní terasu s vlastním vchodem ze společenské místnosti, která volně navazuje na venkovní zázemí pensionu Markéta.
Další maličkosti, které vás mohou zajímat pro klidnou dovolenou s dětmi:
Služby v okolí
Velice rádi pro Vás zajistíme i další jak odpočinkové tak sportovní aktivity.
Lyžařská škola - pro naše hosty rádi zajistíme lyžařskou a snowboardovou vyuku, jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Instruktoři vlastní certifikát mezinárodně uznávaného vzdělání APUL - Asociace profesionálních učitelů lyžování, která je členem ISIA.Naučíme lyžovat všechny věkové kategorie pomocí jednoduchých zábavných cviků tak, abyste si jízdu užili - ať pluhem, carvingem a nebo na snowboardu!

Golfové hřiště - Chceš začít hrát golf ? Zajišťujeme pobyty s výukou pro začátečníky. Předností tohoto hřiště je omezená (řízená) průchodnost hráčů, maximální počet skupin na hřišti je 7, to zajistí každému hráči dostatek soukromí a klidu pro svou hru. Je to jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů.

Nordic Walking - nabízíme výlety s nordic walkingem pro všechny věkové kategorie, především pak pro seniory a nesportující veřejnost s individuálním přístupem podle aktuálního zdravotního stavu a kondice. Obtížnost jednotlivých výletů volíme s přihlédnutím k požadavkům a kondici účastníků.

Půjčovna horských kol - rádi pro Vás i Vaše děti zajistíme zapůjčení horských kol a uschování u nás v pensionu Markéta.

Půjčovna elektrokol - budete příjemně překvapeni. Nezáleží na Vašem věku a kondici, elektrokolo je tou správnou volbou v kopcovitém terénu pro každého.

Bungee Jumping - Freestylový Bungee Jumping v Harrachově je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáte překrásný výhled na město Harrachov. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro Bungee Jumping si můžete skočit Bungee Jumpingu na Vaši dovolené v Harrachově. Bungee Jumping si můžete skočit za nohy popředu či pozadu nebo si skočit s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad. Což zajišťuje zážitek, který odpovídá Vaši osobnosti.
Takže, pokud hledáte adrenalinový zážitek, při Vašem pobytu v Harrachově, který si budete pamatovat na celý život, "freestylový Bungee Jumping" v Harrachově z televizní věže má vše co pro splnění Vašeho zážitku potřebujete.

Rádi po Vás zajistíme některou z dalších služeb v Harrachově:

Půjčovna koloběžek a terénních tříkolek či čtyřkolek
Fotbalové hřiště s umělým osvětlením
Tenisové hřiště s umělým osvětlením
Tandemové létání v Harrachově
Rafty a vodácké aktivity
Indoor golfový simulátor
Dětský bowling
Bobová dráha
Vertical park
Monkey park
Geocaching
Bowling
Minigolf
Squash
...
Stravování
Při stravování v pensionu zažijete maximální soukromí a pohodlí. Celý pension je zpřístupněn pouze pro ubytované hosty. Tak též i jídelní prostory.

Jidelna spojená s barem je otevřena každý den od 8 do 10 hodin a od 17 h do 21 hodin. Po domluvě je také možné posedět déle. Veřeče je podávána od 18 do 19:30 hodin.

Pro přípravu jak snídaní tak i večeří  dbáme na nákup potravin převážně z místních ekologických zdrojů. Pochutnáte si na receptech starých i novějších, převážně však českých.

Stravování zajišťujeme pro hosty formou polopenze. Snídaně je bufetová a z nabídky si vybere jistě každý, večeře pak servírovaná. Nabízíme jak evropskou tak ryze českou kuchyni. Pobyt si můžete objednat také jen se snídaní a využít služeb restaurací a hospůdek v blízkém okolí.
Vyjděte si na piknik - den předem si objednáte piknikový koš plný dobrot a můžete posedět třeba jen na zahradě nebo popojít kousek k lesu a užít romantické odpoledne ve dvou nebo s celou rodinou.

Snídaně a večeře pro děti - stravování je přizpůsobeno také dětem. K dispozici je denně džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce a zelenina, sladké domácí pečivo. K večeři pak můžete objednat dětské menu.

Svačinové a obědové balíčky - na delší výlet nebo výlet do divoké pustiny se můžete bez starostí vypravit se svačinovým balíčkem. Z velkého výběru stačí objednat den dopředu.

Pension Markéta pro Vás rád připraví jakékoliv občerstvení pro Vaše oslavy a párty. Ať už ze studené a teplé kuchyně nebo grilu či udírny.
Rádi pro Vás také připravíme pokrmy podle Vaší diety,  zdravotních požadavků či jiných, například dětských přání.
Speciální nabídky stravování
Dále Vám můžeme zajistit sjíždění Jizery v kanoích nebo na raftech, slízání skal (climbing) nebo výlety jak pěší, tak na kolech s průvodcem.

Pokud by Vám byl Harrachov málo, zajistíme pro Vás výlety do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou, Prahy, na safari do ZOO Dvůr Králové,...
- Váš domov na horách -
pension Markéta Harrachov
M
arkéta
pension

Věříme, že Vás pension Markéta a město Harrachov zaujaly a již brzy k nám přijedete na dovolenou či víkend.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
 
300m k vleku, 200 m do centra. Ideální poloha pro výlety do okolí.
Pokoje 2-6 lůžek včetně přistýlek.
Pokoje mají vlastní WC, sprchu, TV.
Parkování pro ubytované zdarma u pensionu.
Venkovní bazén, vířivku, saunu, ...
Možnost vlastního vaření.
V létě i v zimě možnost grilování a uzení.
Wi  fi zdarma v celém objektu.
Půjčovna snowboardů, lyží a kol.
BABY
FRIENDLY
- vnitřní dětský koutek - velké dětské hřiště
- profi trampolína
- venkovní bazén
- houpačky, skluzavky
- pískoviště
- míčové hry
- dětské stravování
- půjčovna lyží,
  snowboardů, sáňek,
             kol,  ...
SJEZDOVKY A BĚŽECKÉ TRATĚ
WEBKAMERY HARRACHOV
WELLNES V OKOLÍ
VÝLETY DO OKOLÍ
PROSPEKTY HARRACHOV A OKOLÍ
RODINNÁ DOVOLENÁ
ŠKOLNÍ POBYTY
KONFERENCE A ŠKOLENÍ
SPORTOVNÍ POBYTY A SOUSTŘEDĚNÍ
Harrachov  555
512 46 Czech republik
tel.: 42 774 40 80 70
Ceny skipasů pro zimní sezónu 2014/2015
Služby
M
arkéta
pension